DB Orthodontics

از زمانی که Orthodontics DB این ماموریت را برای خود در نظر گرفت که تبدیل به یک شرکت پیشرو در زمینه تولید لوازم ارتودونسی و لابراتواری گردد، با کار بر اساس استانداردهای ISO 13485 کوشیده است در تمام زمینه های فعالیت خود، از طراحی محصولات گرفته تا خدمات به مشتریان، به کمال دست یابد. این کمپانی به طور مداوم در حال گسترش دامنه محصولات خویش است و در این راه از خلاقیت طراحان خود و مشورت با بهترین ارتودنتیست ها در سطح جهان بهره می گیرد تا اطمینان حاصل نماید که محصولاتش دارای بالاترین استانداردها برای تامین نیازها و انتظارات دندان پزشکان امروزی است.

تاریخچه کمپانی

دیوید بردس (David Burdess) اولین شرکت تولیدی لوازم ارتودنسی خود را با نام Orthomax در سال 1971 تاسیس کرد. این کمپانی به یکی از موفقترین شرکتها در بریتانیا مبدل گشت. در سال 1998 دیوید با همکاری پسرش کریستین بردس اقدام به پایه گذاری DB Orthodontics نمود. در حال حاضر کریستین همراه با خواهرش ویکتوریا روسای این شرکت هستند. از آن زمان تا کنون کمپانی به طور قابل ملاحظه ای رشد داشته و اکنون بیش از 40 پرسنل کارآزموده را در اختیار دارد.

محصولات

DB Orthodontics رنج کاملی از محصولات با کیفیت ارتودنسی را عرضه می کند. پلایرهای Ixion از مشهورترین محصولات این کمپانیست که از با کیفیت ترین متریال در آلمان ساخته شده و در طراحی آنها به راحتی، زیبایی ظاهری و ظرافت توجه ویژه ای شده است. از پرفروش ترین محصولات DB در سراسر دنیا می توان به Evolve Bracket Systems اشاره کرد. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از محصولات نیک پویان دیدن فرمایید.